Türkiye'den dünyaya 20'den fazla ülkede RAMSEY ve KİP markalarıyla erkek modasında yenilikçi bir anlayış, mükemmel bir müşteri deneyimi...
Gürmen Group, erkek modasında üretim alanında sahip olduğu gücü ve bilgi birikimini yenilikçi yapısı ve tasarım odaklı bakış açısıyla 2000’li yıllardan itibaren kendi koleksiyonlarına da taşıdı. KİP markasının da gruba katılmasıyla perakendecilik ve koleksiyon odaklılığa yönelik süreçte önemli bir adım atılırken bu süreçteki en önemli gelişme ise Türkiye’deki ilk RAMSEY konsept mağazasının 2005 yılında açılması oldu.

Gürmen Group günümüzde RAMSEY ve KİP markalarıyla erkek modasında yenilikçi koleksiyonlar ve mükemmel müşteri deneyimine odaklı bir hizmet anlayışı sunuyor.

Grup her iki markasıyla Türkiye’den Azerbaycan’a, Romanya’dan Güney Afrika’ya 20 ülkede toplam 120'den fazla mağazasıyla dünya erkeklerine ulaşıyor.

Amacımız

Cesaret ve ilham veren yenilikçi yaklaşımlarımızla hayatları iyileştirmek.

Vizyonumuz

Köklü geçmişimizden aldığımız güç ile modada sürdürülebilir değer üreterek, dünyayı, toplumu, insanları ve çalışanlarını her daim ileriye taşıyan şirket olmak.