.


CESARETLE HAREKETE GEÇERİZ img

CESARETLE HAREKETE GEÇERİZ

Sınırları zorlar, değişim için aksiyon alırız. Büyük hayaller kurar, gerçeğe dönüştürmek için adımlar atarız. “Olmaz” ya da “hayır” demeden önce “nasıl olur”unu düşünürüz. Kendimizin ve ekibimizin ilk’leri hayata geçirebileceğine inanır İnandıklarımızı rahatlıkla dile getirir, farklı fikirleri tartışmaktan çekinmeyiz. Elimizdeki ile yetinmeyiz, daha iyisi için tutku ile çalışırız

AZİMLE İLERLERİZ img

AZİMLE İLERLERİZ

Daha iyi bir insan, daha iyi bir takım, daha iyi bir kurum olmak için durmaksızın çabalarız. İleriyi düşünerek kendimize hedefler koyarız. Bizi hedeflerimize gitmekten alıkoyan, durduran, geri çeken şeyleri kaldırırız. Çalışkan ve disiplinliyizdir, beklenenden daha fazlasını yapmaktan çekinmeyiz. Sözümüzün arkasında durur, başladığımız işi bitiririz. Sabırlıyızdır, kolay kolay pes etmeyiz.

HER KOŞULDA DOĞRU OLANI YAPARIZ img

HER KOŞULDA DOĞRU OLANI YAPARIZ

En zorlayıcı durumlarda bile adil, şeffaf, dürüst, doğaya ve insana saygılı oluruz. Sadece kendimizi değil, etki alanımız içindeki herkesi düşünürüz. Sorumluluklarımızın bilincindeyizdir, üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getiririz. İşimizin sonucu kadar sürecinden de guru duyarız. Herkesin kendisini değerli ve yeterli gördüğünden emin oluruz. Kararlarımızın odağında insanın ve dünyanın iyiliği vardır.


AKLIMIZI VE KALBİMİZİ AÇIK TUTARIZ img

AKLIMIZI VE KALBİMİZİ AÇIK TUTARIZ

Sınırlara, kalıplara, önyargılara takılmadan dinler ve yenilikçi bakış açıları geliştiririz. Fikrimizi özgürce dile getirebilir, fikrini söyleyeni önyargısızca dinleriz. “Hata tekrarlandığında hatadır” felsefesi ile gelişim odaklı düşünürüz. Eski alışkanlıklarımızda ve kendi doğrumuzda ısrarcı olmayız. Konfor alanımızdan çıkmak için samimiyetle çaba harcarız. Gelişime açığızdır, araştırır, sorgular, yenilikçi ve yaratıcı yollar deneriz.

HEP BİRLİKTE KAZANIRIZ img

HEP BİRLİKTE KAZANIRIZ

Birbirimizi destekler, büyütür, işimizi, şirketimizi ve paydaşlarımızı sürdürebilir bir geleceğe taşırız. İletişime, dinlemeye, birlikte düşünmeye, işbirliğine açığızdır. Birbirimize karşı anlayışlıyızdır, güven veririz. Koordineli çalışır, şirket içindeki görevimizi en iyi şekilde yaparız. Bildiklerimizi, deneyimimizi şeffaf bir şekilde birbirimizle paylaşır, birbirimizi geliştiririz. Hataları birlikte telafi eder, çözüm odaklı çalışırız.