News From The Gürmen Group

You can follow the latest developments about Gürmen Group and related companies

GÜRMEN GROUP, EFQM ÜSTÜN PERFORMANSTA YETKİNLİK     4 YILDIZ SAHİBİ OLDU!

GÜRMEN GROUP, EFQM ÜSTÜN PERFORMANSTA YETKİNLİK 4 YILDIZ SAHİBİ OLDU!

Gürmen Group, Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer), Cumhuriyetimizin 100. yılına özel “Su gibi geçen 100 yıldan gelecek yüzyıllara” temasıyla düzenlediği 32. Kalite Kongresi’nde, Türkiye Mükemmellik Ödül değerlendiricileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda EFQM Üstün Performansta Yetkinlik 4 Yıldız Belgesi sahibi oldu.  EFQM Üstün Performansta 4 Yıldız Belgesi, kongre kapsamında düzenlenen 2023 Türkiye Mükemmellik Ödülleri Töreni'nde, Yönetim Kurulu Üyemiz Yasemin Gür Solmaz’a takdim edildi. Türkiye’de kalite bilincinin yaygınlaştırılması ve kurumların sürdürülebilir başarıya ulaşması yolunda en önemli süreçlerden biri olan EFQM değerlendirme sürecinde; grubumuzun liderlik yaklaşımı, süreçlerinin etkinliği, paydaş memnuniyeti ve sürdürülebilirlik alanındaki çalışmaları değerlendirildi.

 

GÜRMEN GROUP, “KADIN İSTİHDAMINI EN ÇOK ARTIRAN ŞİRKET” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ!

GÜRMEN GROUP, “KADIN İSTİHDAMINI EN ÇOK ARTIRAN ŞİRKET” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ!

 

Hazır giyim&perakende, enerji, tarım ve teknoloji olmak üzere farklı iş alanlarında faaliyet gösteren Gürmen Group, Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması’nda “Kadın İstihdamını En Çok Artıran Şirket” ödülüne layık görüldü. Bu özel tören, 19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler Günü’nde ‘Kadın istihdamını en fazla artıran şirketler’ ile ‘Girişimci kadın gücü’ ana başlıkları altında gerçekleştirildi. Grubumuz, bu başarısıyla kadınların iş dünyasındaki güçlü ve etkin temsiliyeti, iş dünyasında cinsiyet eşitliğinin benimsenmesi konusunda öncü tavrını bir kez daha kanıtladı
INTERNATIONAL APPROVAL TO MASPO ENERJİ'S RENEWABLE ENERGY GENERATION!

INTERNATIONAL APPROVAL TO MASPO ENERJİ'S RENEWABLE ENERGY GENERATION!

Maspo Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ was awarded the International Renewable Energy Certificate I-REC. Maspo Energy, together with I-REC, started to offer its customers renewable energy certificates proving that it reduces greenhouse gas emissions as a result of production and commercial activities.